O nas

ANNA KRUCZAK
Magister fizjoterapii – certyfikowana terapeutka Metody Vojty, Terapeutka Integracji Sensorycznej oraz Terapeutka Neurorozwojowa i dogoterapeutka. Absolwentka studiów podyplomowych w GWSH Katowice: „Neurorozwojowa terapia dzieci z dysfunkcjami układu nerwowego”. Absolwentka studiów podyplomowych w WSSP Lublin „Kynoterapia”. Kurs Metody Vojty, Thera-Band, Kinesio Taping ,PNF Podstawowy, Kurs II stopnia według J. Ayres – Neurofizjologiczne podstawy Integracji Sensorycznej, Metoda Weroniki Sherborne.

Zajmuję się diagnostyką i rehabilitacją niemowląt i dzieci, u których stwierdzono:

  1. Zaburzenia ruchowe pochodzenia ośrodkowego
  2. Opóźnienie rozwoju psychomotorycznego
  3. Kręcz szyi (asymetryczne ustawienie głowy)
  4. Mózgowe porażenie dziecięce
  5. Uszkodzenia nerwów obwodowych (splot ramienny, nerw strzałkowy i inne)
  6. Wady postawy ciała u dzieci w różnym wieku, wady w obrębie tułowia, wady w obrębie kończyn, np. koślawość i szpotawość kolan, koślawość i szpotawość stóp
  7. Choroby nerwowo – mięśniowe (dystrofie mięśniowe, zaniki rdzeniowe mięśni)
  8. Choroby genetyczne

Jestem zapaloną rehabilitantką, która ciągle się kształci i doskonali swoje umiejętności. Gabinet jest połączeniem pracy i pasji. Ciągła chęć rozwoju, owocuje przebyciem kilkunastu kursów, podnoszących kwalifikacje fizjoterapeutyczne. Doświadczenie pokazuje, że fizjoterapia, jako nauka wciąż rozwijająca się, zmusza do ciągłego poznawania trendów i nowoczesnych metod, które w przyszłości owocują szybkim powrotem do zdrowia, każdego naszego pacjenta. Moja działalność zakłada stworzenie kompleksowej rehabilitacji leczniczej i masażu, skierowanej do dzieci z różnymi dysfunkcjami, młodzieży z problemem wad postawy.

Przez całe życie również, w moim otoczeniu były zwierzęta. Chęć połączenia pracy z pożytecznym zagnała mnie do Lublina na studia podyplomowe z dogoterapii. Tam upewniłam się, że droga którą obrałam nie jest łatwa ale przynosi wiele satysfakcji i radości. Dzięki temu doświadczeniu prowadzę również dodatkowe zajęcia jakimi są zajęcia z dogoterapii.

KORI
To rodowodowy pies rasy Golden Retriver. Objęty ścisłą opieką weterynaryjną. Dopuszczony do pracy z dziećmi. Wesoły, pełny energii i bardzo przyjazny. Kori kocha dzieci, a dzieci uwielbiają jego towarzystwo. Na co dzień wierny towarzysz zabaw moich dzieci.